Beşiktaş Salı akşamı Şampiyonlar Ligi kapsamında kaderinin belirleneceği bir maça çıktı. Maç önceki ve maç sonrasında Ukraynalı taraftarların yaptıkları saldırılar maçın önüne geçerken Kiev ile yapılan maçta Beşiktaş’ın hiç beklemedi bir skor elde edildi. Hakem kararlarından sonra ardı ardına penaltı ve kırmızı kart kararlarının gelmesiyle beraber maçın büyük bir kısmını 9 kişi devam ettiren Beşiktaş’ın oyundan düşmesiyle beraber ise maçta skor 6-0 gibi oldukça farklı bir şekilde sonuçlandı. Maçın sonrasında ise kırmızı kart görerek takımın 9 kişi kalmasına neden olan başarılı futbolcu Aboubakar Instagram hesabından bir açıklama yaptı.

Aboubakar Instagram

Kırmızı Kart İçin Özür Mesajı

Maç sırasında oynadığı süre boyunca da maç içerisinde bir varlık gösteremeyen Aboubakar, maç sonrasında yaptığı Instgaram paylaşımında ise Beşiktaşlı taraftarların bir görüntüsünü paylaşarak “Çok üzgünüz. Sinirlerime hakim olamayıp, kırmızı kart yediğim için de, büyük Beşiktaş taraftarımızdan özür diliyorum.

Kararlar beni çok üzdü, kendime hakim olamadık. Ama bunun gibi insanlar, bizi takım olarak daha güçlü ve hırslı yapıyor” ifadelerini kullandı. Başarılı futbolcunun bu paylaşımından sonra Beşiktaşlı taraftarlardan da Aboubakar’a destek mesajları gönderilirken Beşiktaşlı futbolcunun UEFA Avrupa liginin ilk maçında da kırmızı kart cezalı olduğu için oynamayacak olması da aslında tepki çekti. Şenol Güneş’in ise kadro hakkında nasıl bir karar alacağı merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Instagram Direct Mesajı Nasıl Şikayet Edilir? başlıklı makalemizde Instagram Direct, Instagram Direct Mesaj şikayet ve Instagram Direct mesajı hakkında bilgiler verilmektedir.