Geçen senede Survıvor All – Star yarışmasıyla televizyon ekranlarına damga vuran Acun Ilıcalı bu senede Survıvor 2016 yarışmasıyla aynı başarıyı bir kez daha yakaladı. Haftanın 5 günü yayınlanmasına rağmen hemen her gün büyük ilgi gösterilen yarışmanın reyting oranları da giderek artıyor. Tabi bu durumda bazı yarışmacıların da etkisi yok değil. Özellikle bu sene öne çıkan isimlerden biri ise atletizm ünlü şampiyonu Nagihan Karadere. Yarışma boyunca ortaya koyduğu performans ile büyük beğeni toplasa da aslında Nagihan’ın yarışmada bu kadar çok ilgi çekmesinin nedeni ne iyi yarışması ne de gücü. Zira ünlüler takımında yer alan başarılı ismin bu kadar çok konuşulmasının nedeni yarışmada ortaya koyduğu tavır.

Nagihan Karadere
Acun Ilıcalı Instagram

Yarışma başından beri sürekli taraf değiştiren ünlü isim sonunda Acun Ilıcalı’nın gündemine geldi. Geçtiğimiz konseyde bu konu hakkında Nagihan ile kısa bir diyalog yaşayan Acun Ilıcalı bu diyaloğun ardından ise Nagihan’ın en çok konuşulan görüntülerinden birini kendi Instagram hesabından paylaştı. Tuğba Özay ile yaşadığı tartışmayı Instagram hesabına koyan ünlü isim videoyu yayınlar yayınlamaz ise binlerce beğeni aldı. Söz konusu video için Acun Ilıcalı’ya birçok mesaj gönderilirken Nagihan’ın videodaki hali ise sosyal medyada gündem oldu. Konu hakkında yapılan yorumlar ise daha uzun süre konuşulacak gibi.

Bir önceki yazımız olan Instagram Fenomeni Tea Flego Son Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram Fenomeni Tea Flego, Instagram fenomenleri ve Tea Flego hakkında bilgiler verilmektedir.