Televizyon dünyasının yeni patronlarından biri olması rağmen çok kısa bir süre içerisinde reyting listelerinde birinciliği eline alan ünlü televizyon patronu Acun Ilıcalı, özellikle Survıvor yarışmasıyla ekranları adeta ele geçirdi. Hemen her hafta reyting listelerinde birinciliği eline alan Survıvor sadece ekranlardan değil bunun yanında sosyal medya platformlarından da sıkça takip edilmeye başlandı. Özellikle yarışmaya artık izleyicilerinde oylarıyla katılmasının ardından sosyal medyada da Survıvor gündem oldu.

Survıvor
Acun Ilıcalı Instagram

 

Instagram, Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında da trend listelerinde yer alan yarışma hakkında Acun Ilıcalı ise beklenen açıklamayı yaptı. Son ada konseyinde açıklama yapan ünlü isim artık geçen sene olduğu gibi kullanıcılardan gelen soruları yanıtlayacak. Söz konusu yarışma için soru sormak isteyen kullanıcılar ise Acun Ilıcalı’ya Instagram hesabı üzerinden ulaşacak. Acun Ilıcalı’nın resmi hesabı üzerinden sorulacak sorulara direk olarak geçen sene de olduğu gibi Acun Ilıcalı cevap verecek. Henüz açıklamayı yapmadan bile neredeyse 40 bine yakın soru alan ünlü isim ilgiyi karşılamak içinse genelde toplu cevaplar vereceğini de açıkladı. Yani kullanıcıların tek tek cevap almayı beklememesi gerekiyor ki zaten gelen ilgiye bakılacak olursa bu durum pek de mümkün gözükmüyor. Zira açıklamadan sonra 40 bini bulan soru sayısı neredeyse iki katı kadar daha fazla yükseliş gösterdi.

Bir önceki yazımız olan Instagram Şifre Güvenliği Konusunda Artık Daha Başarılı başlıklı makalemizde Instagram güvenlik, Instagram güvenlik sistemi ve Instagram Şifre hakkında bilgiler verilmektedir.