Meslek hayatına muhabir olarak başlayan Acun Ilıcalı, yaptığı programlarla kısa süre içerisinde büyük bir yükselme yaşamış ve artık kendi yapım şirketini kurmuştu. “Survıvor, O Ses Türkiye, Yeteneksizsiniz Türkiye” gibi birçok programı ülkemize getiren ünlü isim bu şekilde çok daha hızlı bir yükseliş yakalamıştı. Yakalanan bu başarı sonrasında kendi kanalını bile satın alan Acun Ilıcalı’nın yıllar arasında tek değişmeyen özelliği ise giyim tarzı oldu. Neredeyse tüm programlarına siyah tişört kombini ile çıkan Acun Ilıcalı artık bu yönüyle tanınmaya başlamıştı.

Instagram ünlüler
Acun Ilıcalı Instagram

Rahat giyim tarzı ile dikkat çeken ünlü isim geçtiğimiz günlerde ise belki de ilk defa takım elbise ile paylaşım yaptı. Ünlü televizyoncunun takım elbise giymesinin nedeni ise Cumhurbaşkanı tarafından yapılan 29 Ekim organizasyonu oldu. Organizasyona takım elbise ile gelen Acun Ilıcalı bu halini fotoğraflayarak Instagram hesabına yükleyince sosyal medyayı salladı. Paylaşımına “Her ortam şort, terlik kaldırmıyor” notunu da ekleyen ünlü isim kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı. Söz konusu paylaşımın ardından sosyal medyaya uzunca bir süre konuşulacak bir konu veren Acun Ilıcalı bundan sonra tarzını değiştirir mi bilinmez ama Acun Ilıcalı bu yönüyle daha uzun süre konuşulacak gibi.

Bir önceki yazımız olan İranlı Model Sedef Taheryan'a Başörtü Cezası başlıklı makalemizde Instagram gündem, İran ve Sedef Taheryan hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Maria Sharapova Takipçilerinin Desteğini Almaya Başladı