Genç yaşına rağmen “rolling in the deep” ve “set fire to the rain” şarkılarıyla bir anda popülerliği yakalayan Adele, müzik dünyasını sallamıştı. Şarkılarıyla listelerin uzunca bir süre zirvesinde kalan ünlü isim birçok ödül almış ve 21.yüzyılın en çok albüm satan ismi unvanına kavuşmuştu. Bir anda milyonlarca hayran kitlesine ulaşan ünlü şarkıcı bu tarihten sonra ise pek fazla ortalarda gözükmemeye başladı. Yaklaşık olarak 3 senedir sessiz kalan yıldız isim tam kayboldu derken sonunda yeniden ortaya çıktı. 25 adını verdiği yeni albümünü çıkarmaya hazırlanan ünlü isim ilk klip çalışmasını ise “Hello” şarkısına yaptı.

Instagram ünlüler
Adele Instagram

3 sene ayrılığın nedenini de sosyal medyadan açıklayan ünlü isim evlendiği ve bebeğinin olduğu için bu tarz bir ara verdiğini söyledi. Bununla beraber Adele’nin yeni şarkısı “Hello” ise sosyal medyayı salladı. Bir anda milyonlarca kişinin izlediği klip çok beğenilirken ünlü ismin fan sayfaları Instagram paylaşımlarına da başladı. 90 milyon izleyici rakamına ulaşan klip sonrasında yeniden listelerde ilk sırayı almayı başaran ünlü isim yeni albümünü “25” sayesinde de birçok ödüle talip olmayı bekliyor. Şimdiden sosyal medyayı sallayan şarkıcı yakın zamanda yeni klipleriyle beraber eski popülaritesini bile geride bırakacak gibi. Yapılan yorumlardan da bu durumu anlamak mümkün.

Bir önceki yazımız olan Mesut Özil Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Arsenal, Instagram futbolcular ve Mesut Özil hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Sinem Bayraktutar Ve Feyza Çıpa Arasında Gerilim Sürüyor