Hızla büyüyen Instagram’ın son üyelerinde biri de Başbakan Ahmet Davutoğlu oldu. Ünlü siyasetçi Instagram’a üye olur olmaz ise hemen paylaşımlar yapmaya başladı. İlk olarak adaylık listesini imzalayan ve bu görüntüleri internette paylaşan ünlü isim binlerce beğeni aldı. Başbakan sosyal medyayı sevmiş olacak ki bu aşamadan sonrada paylaşımlarına devam etti. Yaptığı ziyaretlere ilişkin paylaşımlar yapan Ahmet Davutoğlu Instagram’da da kısa sürede binlerde takipçi kazanmayı başarmıştı.

Instagram ünlüler
Ahmet Davutoğlu Instagram

Başbakan’ın son paylaşımı ise okullar ile ilgili oldu. Kurban Bayramı tatiliyle birleştirilmesinin ardından 28 Eylül tarihinde açılış yapan okullar için Başbakan Instagram üzerinden hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin yeni eğitim öğretim dönemini kutladı. Başbakan paylaşımında “Yıllar geçse de her okullar açıldığında duyduğum heyecan hiç değişmedi. Kıymetli öğrenci ve öğretmenlerimizin yeni eğitim öğretim yılını kutluyorum. Öğrencilerimizden ricam, aman derslerinizi ihmal etmeyin” ifadelerini kullandı. Söz konusu paylaşım kısa sürede beğenilmeye başladı. Bununla beraber Instagram kullanımını iyice arttırmaya başlayan Başbakanın bundan sonra yağacağı paylaşımlarda merak konusu oldu. Zira sadece beğeni oranlarından Ahmet Davutoğlu’nun yaptığı paylaşımların epey bir merak edildiğini söylemek mümkün.

Bir önceki yazımız olan Flow İçin İphone Desteği Sonunda Geldi başlıklı makalemizde Flow, Flow İçin İphone Desteği ve Flow Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Ebru Şallı Instagram Üzerinden Uyardı