Gerek Türkiye’de oynadığı dönemde gerekse de futbol kariyeri boyunca birçok başarılara imza atmış olan Alex, bu başarılı kariyerini artık sonlandırmaya hazırlanıyor. Bu denli başarılı ve uzun bir kariyere sahip olan Alex, kariyerini sonlandırma aşamasında yaptığı paylaşımları ile de büyük dikkat çekti. İlk aşamada bu zamana kadar oynadığı takımların formaları ile bir paylaşım yapan Alex, durumu tüm takipçilerine duyurmuştu. Daha sonra ise Alex, Aykut Kocaman da dahil olmak üzere tüm çalıştığı teknik direktörlere teşekkür eden bir paylaşımda bulunmuştu. Her iki ayrılık paylaşımı da dikkat çekerken Alex’e bu konuda taraftarlardan büyük destek geldi.

Instagram Alex
Alex Instagram

Tüm bu paylaşımların ardından ise yıldız futbolcu Alex son bir ayrılık paylaşımı daha yaptı. Bu kez kendi ailesine yönelik bir Instagram paylaşımı yapan Alex, paylaşımında tüm kariyerinde ve yükselmesinde kendisine destek olan eşini de unutmadı. Eşine tüm süreçte yanında olduğu için teşekkür eden Alex, birçok takipçisini duygulandırdı. Türkiye’de de birçok hayranı ve takipçisi bulunan Alex’e eski takımı Fenerbahçe’nin taraftarlarından da destek geldi. Tüm bunlar ile beraber Alex’in hafta sonu oynayacağı maçı son maç olacağı için kendisine bir veda organizasyonu da düzenlenecek. Alex’in futbolu bırakmasının ardından yine bu alanda bir çalışma içerisine girip girmeyeceği ise merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Ronaldo Ödül Sevincini Instagram’dan Paylaştı başlıklı makalemizde Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Farklı Ara Yüzlerde Artık Görüntülenmeyecek