Rate this post

Türkiye’ye gelmiş en başarılı ve uzun soluklu oyunculardan biri hiç şüphesiz Alex. Gerek oynadığı futbolla gerekse de beyefendi tavırları ile sadece Fenerbahçe’nin değil diğer tüm taraftarlarında kalbini kazanan Alex şu günlerde duygu dolu anlar yaşıyor. Geçtiğimiz hafta kendi ülkesinde futbola veda eden Alex veda süreci boyunca birçok paylaşımda bulunmuştu. Yapılan bu paylaşımlarda Alex hem oynadığı takımları hem de teknik direktörleri unutmamış ve teşekkür mesajları yayınlamıştı. Futbolu bıraktıktan sonra ise kendisine gelen mesajları gören ve ayrılma maçında kendisine duyulan ilgiyi gören Alex şimdide taraftara teşekkür etti.

Alex Instagram paylaşımları
Alex Instagram

Çok mutlu bir şeklinde ayrıldığını dile getiren Alex kendisine böyle bir ortam sağlayan ve sürekli iyi dileklerini sunan taraftarlara Instagram hesabı üzerinden teşekkür etti. Tüm taraftarlara duygusal bir mesaj ile veda eden Alex kısa süre sonra tekrar bir projede beraber olmak istediğini de belirtti. Alex’in bu paylaşımlarından sonra Türk taraftarlar ise Instagram hesabına akın etti. Kısa sürede büyük bir beğeni toplayan Alex’in şimdilerde neler yapacağını henüz açıklamadı. Alex’in yine futbol alanında çalışıp çalışmayacağı ise merak konusu. Taraftarların isteği ise kısa süre sonra Alex’i tekrar görmek. Yapılan paylaşımlardan bunu çok net anlayabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Vine Fenomeni Cem Gelinoğlu Beyaz Perde Yolunda başlıklı makalemizde Cem Gelinoğlu Instagram, Instagram fenomenleri ve instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Akış Özelliği Açıklaması