Türkiye’den oldukça buruk bir şekilde ayrılan futbolcu Alex, ne eski takımını unutabiliyor ne de ülkemizi unutabiliyor. Sık sık ülkemiz ve Fenerbahçe hakkında yaptığı Instagram paylaşımları ile sürekli gündeme gelen Alex yine yaptığı paylaşımla taraftarların ilgisini çekmeyi başardı. En son derbi karşılaşması için takımına başarılar dileyen bir paylaşıma imza atan yıldız futbolcu, eski takımının mağlup olmasından sonra birde teselli mesajı yayınlamıştı. Şimdi ise Alex çok tartışılacak bir Instagram paylaşımına imza attı.

Alex Instagram paylaşımları
Alex Instagram

Fenerbahçe’de oynadığı dönemde Galatasaray derbisinde tarihi bir farka imza atan takımda oynamış olan Alex, yeni paylaşımında bu konuya değindi. Maçta attığı golden sonra sevincini gösteren bir paylaşım yapan Alex, her hangi bir açıklamada bulunmadı. Ülkemizden sancılı bir süreç sonrası ayrılan futbolcuya ise bu paylaşımından dolayı özellikle Galatasaray taraftarı büyük bir tepki gösterdi. Birçok taraftar durumu ise ülkemize dönem isteği için sempati kazanmak olarak değerlendirdi. Fenerbahçe’de tekrar görev almak için bu tarz paylaşımlarına devam ettiğini düşünen taraftarlar ise Alex’e tepki dolu mesajlar yağdırdı. Tüm bu tepki mesajlarına Alex cephesinden bir açıklama gelmedi. Konu ile ilgili hiç konuşmayan futbolcu her hangi bir açıklama da yapmayacak gibi.

Bir önceki yazımız olan Modayı Da Kadını Da Unutma Etkinliğine Sosyal Medya Desteği başlıklı makalemizde Instagram destekli etkinlikler, Instagram etkinlikler ve Instagram kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Rüzgar Erkoçlar Yeni Halini Instagram Üzerinden Paylaştı