Rate this post

Uzun süre Fenerbahçe de forma giydikten sonra olaylı bir şekilde takımdan ayrılan ve başkan Aziz Yıldırım ile bir türlü yıldızı barışmayan ünlü futbolcu Alex, Fenerbahçe’yi unutamıyor. En son Instagram hesabı üzerinden takımını ve Türkiye’yi özlediği yönünde mesaj paylaşan ve taraftarlara tekrar teşekkür eden Alex, Fenerbahçe sevgisini dile getirmişti. Bu aşamadan sonra taraftarlardan da büyük destek alan ünlü yıldız, şimdide derbi için bir paylaşım yaptı.

Alex Instagram paylaşımları
Alex Instagram

Hafta sonu ezeli rakipler arasında oynanacak derbi için Fenerbahçe’ye moral vermek isteyen ünlü futbolcu geçtiğimiz günlerde bir Instagram paylaşımı yaptı. Galatasaray derbisi sırasında attığı gol resmi ile birlikte paylaşım yapan ünlü futbolcu yayınladığı resme “Üzerinden iki sene geçti ama değişen; benim kulübe “artarak” devam eden duygularım…” mesajını da eklemeyi unutmadı. Yaptığı bu paylaşımla bir kez daha Fenerbahçe taraftarının gönlünü kazanan Brezilyalı futbolcu birçok kesim tarafından da olumlu yönde mesajlar aldı. Gelen tüm bu mesajlara teşekkür ederek karşılık veren Alex, daha uzun süre eski takımı Fenerbahçe’yi unutmayacak gibi. Bu duruma taraftarlarda aynı şekilde karşılık veriyor.

Bir önceki yazımız olan Mesut Özil’e Instagram Üzerinden Şok başlıklı makalemizde Mandy Capristo, Mandy Capristo Instagram ve Mandy Capristo ınstagram paylaşımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Fernandao Beklenen Mesajı Instagram Hesabından Verdi