Şuanda “Asla Vazgeçmem” dizisi ile ekranlarda boy gösteren ünlü isim Amine Gülşe oyunculuğu kadar güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Daha ilk görüşte büyüleyici bir güzelliğe sahip olan isim bu güzelliğini de geçtiğimiz sene kanıtlamış ve Türkiye güzeli seçilmişti. Türkiye güzeli seçildikten sonra bir anda ilgileri üzerinde toplayan Amine Gülşe sadece ekranlardan değil sosyal medyadan da sıkça takip ediliyor. Özellikle kendisi ile ilgi yaptığı paylaşımlar büyük ilgi gören Amine Gülşe son yaptığı paylaşımla da herkesi bir kez daha şaşırtmayı başardı.

Instagram ünlüler
Amine Gülşe Instagram

Söz konusu paylaşım ünlü ismin çocukluğu ile ilgili oldu. Birkaç çocukluk fotoğrafını Instgaram üzerinden paylaşan Türkiye güzeli büyük beğeni topladı. Paylaştığı fotoğraflar çok kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenilen Amine Gülşe “çocukluk hallinden Türkiye güzeli olacağı belli olmuş” şeklinde yorumlarla da karşılaştı. Tüm bu paylaşımlar birlikte son dönemin oldukça popüler olan ismi Instagram takipçi sayısını da bir hayli yükseltmeye başladı. Böyle devam ederse bir Instagram fenomeni daha ortaya çıkacak gibi gözüküyor. Şimdiden başarılı oyuncu için fan kitlesi oluşturulmuş bile. Paylaşımlara yapılan yorumlardan bu durumu net bir şekilde anlayabiliyorsunuz.

Bir önceki yazımız olan Dan Bilzerian Her Paylaşımında Kendini Biraz Daha Aşıyor başlıklı makalemizde Dan Bilzerian, Dan Bilzerian Instagram ve Instagram fenomenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Adele Yeni Şarkısıyla Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu