Instagram ünlü isimlerce de yoğun bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. Durum öyle ki artık ünlü isimler bile hemen her an yaptıklarını Instagram hesapları üzerinden paylaşmaya başladılar. Bu akımın son üyesi ise Chelsea’nin yıldız futbolcusu Andre Schurrle oldu. Andre Schurrle geçtiğimiz günlerde şampiyonlar ligi maçları oynanırken maç sırasında yaptığı Instagram paylaşımı ile dikkatleri çekmeyi başardı.

Andre Instagram paylaşımı
Ünlü isimler Instagram paylaşımı

Yaptığı Instagram paylaşımında bir yandan maç izleyen Andre Schurrle bu anın takipçileri ile paylaşıyor. Yaptığı paylaşım sırasında ayağında bandaj olduğu görülen sevgilisi Montana Yorke’de bulunuyor. Olayın ilginç tarafı ise bu paylaşımdan sonra ortaya çıkıyor. Andre Schurrle’nin hemen arkasından Instagram paylaşımı yapan sevgilisi Montana Yorke, sakatlanan ayağına Schurrle tarfından masaj yapıldığını gösteren bir resim paylaşıyor. Yıldız futbolcunun hayranları ve takipçileri de bu duruma büyük ilgi gösterdi. Yapılan yorumlarda da bunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Hülya Avşar’dan Şaşırtan Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Hülya Avşar Instagram, Hülya Avşar Instagram Paylaşımı ve Instagram paylaşım hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Hadise’den Annesine Doğum Günü Mesajı