Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada eşine az rastlanacak bir paylaşım yapılmıştı. Genç bir kız eniştesi ile birlikte çeşitli şekillerde poz vermiş ve “eniştemle delirmeler” notunu da düşerek bu pozları sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Söz konusu fotoğrafların paylaşılmasının ardından ise genç kıza ve eniştesine tepkiler çığ gibi büyümeye başlamıştı. Önce sosyal medyadan büyük tepki gören ikili ardından da çevresinden tepki görmeye başlamıştı. Kızı ablası ve ailesi de olaya büyük tepki gösterince eşine az rastlanan bir olay yaşandı.

Instagram gündem
Sosyal medya gündem

Fotoğraflarda eniştesi ile poz veren genç kızın annesi söz konusu fotoğraflar için mahkemeye başvurdu. Fotoğrafların kaldırılması için yapılan bu başvurusu ise sosyal medyanın gündemine oturdu. Kısa süre içerisinde incelemeye alınan fotoğraflar için şahsın annesi ise kızının bir hata yaptığını belirtti. Genç kızın tüm bu yaşananların ardından paylaşımına “Ablam kıskanıyor. Lütfen güzel yorumlar yapınız. O benim eniştem ama” notunu eklemesi de gözlerden kaçmadı. Bir anda sözlüklerden tutun da capslere kadar konu olay hakkında mahkeme nasıl bir karar verecek bilinmez ama genç kızın ve eniştesinin büyük tepki aldığı ve bu tepkilerinde devam edeceği kesin. Zira bu yönde mahkemenin de incelemesi başlatıldığı iddia ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Travers Beynon’dan Bir Skandal Haberi Daha başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Travers Beynon ve Travers Beynon Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Gülben Ergen Instagram Paylaşımıyla Sosyal Medyayı Salladı