Instagram üzerinden yapılan hemen her paylaşımda bir ilginçlik bulmak kimi zaman mümkün olmuyor. Bununla beraber gerçekten ilginç insanların ilginç paylaşımlar yaptığını görmekte mümkün. Özellikle hemen her eve hatta her cebe internetin girmesi ile birlikte bu tarz paylaşımların daha fazla yapıldığını görmek mümkün oluyor. İşte son zamanların en çok takipçi sayısına ulaşan Instagram fenomenlerinden biri Archy Strange tarafından yapılan paylaşımlarda bu durumu en büyük örneklerden birini oluşturuyor. Söz konusu ismin fenomen olmasına neden olan paylaşımların konusu ise Archy Strange’in dili.

Instagram fenomenleri
Archy Strange

Farklı tarzı ile dikkatleri çeken isim dövmeleri ve yaptırdığı küpeleri ile dikkat çekerken bununla birlikte son dönemde diliyle de dikkat çekmeye başladı. Çünkü Archy Strange dilini sadece ilgi çekmek için ortadan ikiye kestirmiş. Oldukça güçlü dil kaslarına sahip olan isim bir yılan gibi yaptığı çatallı dili ile çektiği videolar sayesinde ise Instagram fenomeni olmayı başarmış. Sadece bu şekilde bile 4 milyon gibi inanılmayacak bir takipçi sayısını yakalayan fenomen isim fenomenliğini korumak için ise sürekli olarak birleşen dilini yeniden kestiriyor. Bu yönde birçok mesajda alan fenomen ismin sürekli geçirdiği operasyonlar nedeniyle de dilinde kesik bir bölgenin kaldığını da belirtiyor. Sürekli dilini bu şekilde tutmak istediğini de belirten Archy Strange, bu yönde gerekirse daha fazla cerrahi operasyon geçireceğini de paylaşımlarında her fırsatta dile getiriyor. Bu şekilde devam ederse fenomen isim 5 milyon takipçi sayısına ulaşacak gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Ege Genç İşadamları Derneğinden Sosyal Medya Adımı başlıklı makalemizde Ege Genç İşadamları Derneği, Ege Genç İşadamları Derneği Instagram ve Instagram etkinliği hakkında bilgiler verilmektedir.