Rate this post

Instagram’ı oldukça aktif olarak kullanan ünlü isimlerden biri olan milli futbolcu Arda Turan için son günlerde yeni aşk dedikoduları çıkmaya başladı. Bunun en büyük nedeni ise Arda Turan’ın son yaptığı Instagram paylaşımları. Özellikle geçtiğimiz günlerde aralarında bir şeyler olduğu yönünde haberlerin çıkması ile dikkatleri üzerine çeken Burcu Esmersoy hakkında yaptığı paylaşımlar şimdilerde milli futbolcunun başına dert oldu.

Arda Turan Instagram paylaşımları
Arda Turan Instagram hesabı

Geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutlayan ve yeni yaşına giren ünlü sunucu Burcu Esmersoy için yaptığı kutlama paylaşım ile Arda Turan birden kendini iddiaların içerisinde buldu. Biz çok yakın arkadaşız diyerek haberleri yalanlayan ünlü futbolcu ise Burcu Esmersoy’un 39 yaşına girmesini birlikte çekildikleri bir fotoğrafı paylaşarak kutladı. Yaptığı paylaşıma “Kravatımı az çıkartırım. Çıkarttım mı en güzel kadına veririm. İyi ki doğdun can… Nice senelere” şeklinde bir mesaj eklemeyi de unutmayan yıldız futbolcuya ise ilk tepkiler gelmeye başladı. Ama ünlü isim hala arkadaş oldukları noktasında kararlı duruşunu koruyor.

Bir önceki yazımız olan Burak Özçivit’e Fahriye Evcen’den Instagram Çıkışı başlıklı makalemizde Burak Özçivit, Burak Özçivit Instagram ve Fahriye Evcen hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Burcu Esmersoy’dan Ankara Saldırısına Tepki