Barcelona’nın gözde oyuncularından biri haline gelen Arda Turan İspanya’ya artık neredeyse temelli olarak yerleşti. Başarılı futbolcu buna rağmen ise sık sık İstanbul’u da ziyaret etmeyi başarıyor. Zira genelde ailesiyle görüşmek için sürekli olarak İstanbul’a gelen başarılı futbolcu geçtiğimiz haftada benzer bir nedenle yurda döndü. Sadece iki gün süre ile İstanbul’a gelen Arda Turan’ın bu süreyi iyi değerlendirmesi için ise yakın bir arkadaşı olan Acun Ilıcalı’dan büyük jest geldi.

Instagram ünlüler
Arda Turan Instagram

Aile üyeleriyle beraber Barcelona’ya dönen yıldız futbolcu Acun Ilıcalı’nın özel jetini kullandı. Süper lüks jet de ailesiyle beraber zaman geçiren yıldız futbolcu bu anları ise sosyal medyada paylaştı. Geçtiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşan Arda Turan bu paylaşımıyla hem tepki çekti hem de beğeni topladı. Bir kısım takipçiler Arda Turan’a esprili bir şekilde beğeni mesajları gönderirken özel uçakla yapılan paylaşıma tepki mesajları da gönderilmedi değil. Acun Ilıcalı ise hakkında yapılan bu yorumlar için her hangi bir açıklama yapmadı. Bununla beraber Arda Turan’ın paylaşımında “Ailesiyle vakit geçirmeyen erkek asla gerçek bir erkek olamaz !!” ifadelerine de yer vermesi de dikkatlerden kaçmadı.

Bir önceki yazımız olan Instagram’dan İlaç Satışları Yasaklandı başlıklı makalemizde instagram, Instagram ilaç satışı ve Instagram yasakları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Kylie Jenner, Ablası Gibi Instagram Fenomeni Olmayı Başardı