Futbol dünyasının en yetenekli Türk futbolcularından biri olan Arda Turan son dönemde Barcelona’ya transfer olmasıyla beraber iyiden iyiye ünü arttırmaya başladı. Yakaladığı ünle beraber artık sosyal medya hesaplarından da büyük ilgi çeken Arda Turan ülkemizde de en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Öyle ki başarılı futbolcunun adı artık yaşadığı evin bulunduğu sokağın adına bile verildi. Kendi adına yeni bir sokağa isim verilen Arda Turan bu durumundan yaşadığı mutluluğu ise Instagram hesabından dile getirdi.

Instagram ünlüler
Arda Turan Instagram

Başarılı futbolcu sokağa asılan tabelanın fotoğrafını çekerek Instagram hesabından paylaştı. Söz konusu paylaşımına ayrıca “Hayallerime başladığım sokak. Başladığın yere mutlaka dönersin. Doğduğum büyüdüğüm caddeye ismimin verilmesinde emeği geçen herkese teşekkürler! Annem ve babam her sabah oğullarının ismini görecekler, çok şükür” ifadelerini ekleyen başarılı futbolcu takipçilerinden de büyük beğeni kazandı. Bir kez daha bu paylaşımla ne kadar çok konuşulan bir futbolcu haline geldiğini gösteren Arda Turan ayrıca kendisine verilen bu onurun kendisini ne kadar gururlandırdığını da paylaşımında belirtti. Kısa sürede 100 bine yakın beğeni alan paylaşıma yabancı taraftarlarda büyük ilgi gösterdi. Özellikle İspanyol taraftarların Arda’ya bu konu hakkında yaptığı yorumlar dikkatlerden kaçmadı. Arda Turan ise gelen yorumları şimdilik yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Bir önceki yazımız olan BlackBerry Facebook’un Gözünden Düştü başlıklı makalemizde Blackberry, BlackBerry Facebook ve BlackBerry sosyal medya hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Sosyal Medya Araştırma Sonuçları Şaşırttı