Son olarak İsveç milli takımıyla yapılan hazırlık maçında boy gösteren başarılı futbolcu Arda Turan performansı ile beğeni toplamayı başarmıştı. Başarılı futboluna rağmen ise son günlerde Arda Turan’ın sadece oynadığı oyun konuşulmuyor. Bunun yanında özel hayatıyla da gündeme gelen başarılı futbolcu özellikle birkaç haftadır sevgilisi Aslıhan Doğan ile ayrıldığı yönünde iddialar ile gündeme gelmeye başlamıştı. Fakat hemen her fırsatta bu iddiaları yalanlayan ikili Arda Turan’ın açtığı Arşiv restoranda da geçtiğimiz günlerde bir arada görüntülenmişti.

Instagram ünlüler
Arda Turan Instagram

Fakat ikili arasında bir sorun olduğu Arda Turan’ın son hamlesiyle ortaya çıktı. Zira başarılı futbolcu Instagram hesabı üzerinden sevgilisi Aslıhan Doğan ile çekilmiş olan tüm fotoğraflarını kaldırdı. Birçok fotoğrafı kaldıran Arda Turan’ın diğer paylaşımları her hangi bir şekilde değiştirmemesi de akıllara ayrılık iddialarını getirdi. Henüz resimleri silinmesi konusunda bir açıklama yapmayan Arda Turan’a bu hareketinden sonra takipçileri de birçok mesaj göndermeye başladı. Söz konusu eylem sonrasında Aslıhan Doğan’dan da her hangi bir açıklama gelmedi. Uzun süredir gündeme gelen ayrılık iddiaları bu olaydan sonra gerçeğe dönüşecek mi bilinmez ama ikili arasında sorunlar olduğu Instagram fotoğraflarının kaldırılmasıyla kanıtlanmış oldu.

Bir önceki yazımız olan Mesut Yar Programına Instagram’dan Veda Etti başlıklı makalemizde Burada Laf Çok, Burada Laf Çok bitti ve Mesut Yar hakkında bilgiler verilmektedir.