Barcelona’nın yıldız oyuncularından biri haline gelen Arda Turan’ın ünü giderek artmaya devam ediyor. Türkiye’de zaten yeterince tanınan başarılı futbolcu artık Avrupa’nın da en çok tanınan isimlerinden biri. Hal böyle olunca ünlü futbolcunun sosyal medya hesapları da aynı oranda ilgi çekmeye başladı. Özellikle Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar kısa süre de büyük beğeni toplayan ünlü futbolcu son paylaşımında da yine binlerce beğeni kazanmayı başardı. Zira bu kez ünlü futbolcu paylaşımında bir diğer ünlü isim Cem Yılmaz’a yer verdi.

Instagram gündem
Arda Turan Instagram

Barcelona’ya giden ünlü komedyene forma hediye eden başarılı futbolcu söz konusu paylaşımında ise ünlü komedyene kendi formasını hediye etti. Birlikte çekilmiş paylaşımını “üstatla” notunu düşerek paylaşan Arda turan büyük oranda beğeni topladı. Söz konusu paylaşımdan sonra da Cem Yılmaz’dan konu hakkında bir açıklama daha geldi. Arda Turan’ın paylaştığı aynı fotoğrafı yine sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Cem Yılmaz, paylaşımına “Barselona’dan sevgiler. Kardeşimle önümüzdeki maçları konuştuk” notunu ekledi. Her iki paylaşımda sosyal medyada büyük beğeni kazanmayı başardı. Neredeyse 200 bine yakın beğeni alan paylaşımdan sonra ise Arda Turan’ın bir sonraki paylaşımın ne olacağı merak konusu oldu. Zira ünlü futbolcuya ilgi giderek artıyor.

Bir önceki yazımız olan Doğa Rutkay Acı Haberi Instagram Hesabından Yayınladığı Mesajla verdi başlıklı makalemizde Doğa Rutkay, Doğa Rutkay Instagram ve Doğa Rutkay'ın acı günü hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Çağla Şikel Ve Emre Altuğ 19 Mayıs İçin Bir Araya Geldi