Sinem Kobal geçtiğimiz günlerde kısa süre birlikte olduğu İbrahim Çelikkol’dan ayrılmıştı. İbrahim Çelikkol ile bir ayrılık sürecine giren güzel isim kısa süre içerisinde Instagram üzerinden ayrıldıklarını doğrulamıştı. Instagram üzerinden bu yönde paylaşımlar yapıldıktan sonra Sinem Kobal’ın eski sevgilisi Arda Turan ise akılları karıştıran bir Instagram paylaşımı yaptı. Yapılan bu paylaşım ise direk olarak Sinem Kobal’ı hedef olarak almasa da Sinem Kobal için yazıldığı oldukça açıktı.

Instagram paylaşımları
Arda Turan Instagram

Arda turan yaptığı bu Instagram paylaşımında Nazım Hikmet’in bir şiirini paylaştı. “Ne ben Sezar’ım, ne de sen Brütüs’sün. Ne ben kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün. Artık seninle biz, düşman bile değiliz” sözlerinin bulunduğu şiiri paylaşan Arda Turan’a kısa sürede büyük tepkiler gelmeye başladı. Kullanıcıların ve takipçilerinin Sinem Kobal’ı gösteren bu paylaşıma tepki göstermesi üzerine ise Arda Turan paylaşımı hemen Instagram hesabından kaldırdı. Sinem Kobal tarafından ise paylaşım hakkında her hangi bir açıklama ya da sosyal medya paylaşımı yapılmadı. Sinem’in bu duruma ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Android 5,0 İle Gelen Yenilik başlıklı makalemizde akıllı telefon sosyal medya, Android 5.0 ve Android Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Selfie Çeken Hesap Makinesi Geliyor