Transfer döneminde büyük adımlar atan Fenerbahçe bu adımların devamını sağlamak için yeni anlaşmalar yapmış ve tüm taraftarının beğenisini kazanmıştı. Söz konusu yeni anlaşmayı Yandex ile yapan takım bu zamana kadar çok fazla rastlamadığımız sponsorluğa da imza attı. Söz konusu anlaşmaya göre Yandex kullanan Fenerbahçeliler takıma para kazandıracak. Kazanılan bu para ise yeni transferler için kullanılacak. Şimdiden büyük bir gelişme gösteren yenilik için birçok reklam filmi de çekilmeye başladı. Bir anda hızla yayılan anlaşma farklı alanlarda da konu olmaya başladı. Öyle ki Barcelona’nın yeni transferi Arda Turan’a kadar uzandı.

Instagram futbolcular
Arda Turan Instagram

Söz konusu olayda Arda Turan’ın Instagram hesabına bir Fenerbahçe taraftarı mesaj attı. Fenerbahçe taraftarının attığı mesajda “Yandex’le seni de satın alacağız bekle Arda’cım” ifadeleri yer aldı. Takipçilerin yaptıkları yorumları genelde önemseyen ve karşılık veren Arda Turan ise bu yorumu görünce ilginç bir ifade kullandı. Söz konusu yoruma cevap olarak “Yandex’e Arda Turan yaz cevabını kendin bulursun” ifadelerini kullandı. İkili arasında yaşanan bu diyalog sosyal medyada gündem olurken Arda Turan’ın Yandex arama motorunda hala Galatasaraylı forma ile resimlerinin olması da yıldız futbolcunun bu duruma bir gönderme yaptığını düşündürdü. Her fırsatta Galatasaraylı olduğunu söyleyen yıldız isme Galatasaraylı takipçileri d beğeni mesajları göndermeyi ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Sinan Engin’den Instagram tepkilerine Sert Çıkış başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Sinan Engin ve Sinan Engin Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.