Ünlü futbolcu Caner Erkin ile evli olan ve kısa zamanda en az Caner Erkin kadar büyük üne kavuşan Asena Atalay hakkında evliliği boyunca birçok iddia ortay atılmıştı. Defalarca yaptığı Instagram paylaşımları nedeniyle eşinden de uyarı alan ünlü isim kısa bir süre sonra ise boşanma haberleriyle gündeme gelmişti. İddialara göre Caner Erkin’in eşine boşanma davası açtığı ortaya koyulmuştu. Kısa süre içerisinde iddialar doğru çıkmış ve tüm bunların sonrasında Caner Erkin ile Asena Atalay boşanmıştı.

Instagram ünlüler
Asena Atalay Instagram

Boşandıktan sonra çok konuşulan Instagram hesabına da hızlı bir geri dönüş yapan Asena Atalay çok tartışılan paylaşımlarına devam etti. Instagram fenomeni ismin son yaptığı paylaşım ise sosyal medyada gündem oldu. Zira son paylaşımında ilginç bazı görüntülerin yer aldığı bir video paylaşan Asena Atalay’ın psikolojisinin bozuk olduğu iddia edildi. Konu hakkında her hangi bir açıklama yapmayan ünlü isim tüm soruları da yanıtsız bıraktı. Söz konusu iddialar hakkında Asena Atalay’dan yeni bir açıklama gelecek mi yoksa ünlü isme yöneltilen tüm sorular cevapsız kalmaya devam mı edecek merak konusu. Zira sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olan Asena Atalay’ın son paylaşımıyla beraber daha uzunca bir süre sosyal medyada gündem olmaya devam edeceği de kesin.

Bir önceki yazımız olan Ramazan Kadirov Bir Kez Daha Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu başlıklı makalemizde Instagram gündem, Ramazan Kadirov ve Ramazan Kadirov Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.