Fenerbahçe’nin başarılı futbolcularından biri olan Caner Erkin ortaya koyduğu futbolu kadar son dönemlerde özel hayatıyla da gündeme gelmeye başladı. Başarılı futbolcunun gündem olma nedeni ise eski eşi Asena Atalay ile yaşadıkları olmuştu. Zira ünlü futbolcunun eşinin birçok kez kendisini aldattığı ileri sürülmüş ve Caner Erkin ise tüm bu iddiaları yalanlayarak beklendiği gibi eşinden ayrılmamıştı. Fakat Asena Atalay’ın Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım sonrasında ikili bu kez ayrılma kararı almıştı.

Asena Atalay Instagram
Asena Atalay

Ayrılığın ardından soyadını da değiştiren ünlü isim eski eşiyle aralarında her hangi bir sorun olmadığını da belirtmiş hatta Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımları da kaldırmamıştı. Asena Atalay’ın eski eşi Caner Erkin ile çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından kaldırmamış olması kafaları karıştırmaya yetmiş hatta ikili arasında yeni iddialarda ortaya atılmıştı. Fakat geçtiğimiz günlerde Caner Erkin’in başka bir kadın ile görüntülenmesi Asena Atalay’ın da artık geri adım atmasına neden oldu. Zira ünlü isim ortaya çıkan haberlerden kısa bir süre sonra eski eşiyle beraber çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından kaldırdı. Asena Atalay’ın bu kararı ise takipçilerinin gündem konusu olmaya yetti. Resimlerin silinmesinin ardından gelen soruları da yanıtsız bırakan Asena Atalay konu hakkında her hangi bir açıklama yapmaktan da kaçındı.

Bir önceki yazımız olan Arda Turan’dan Milli Futbolcuya Destek başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Gökhan Gönül hakkında bilgiler verilmektedir.