“Olacak O kadar” programıyla hemen her eve girmiş oyunculardan biri olan Levent Kırca yakalandığı kanser hastalığı sonucunda ne yazık ki geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Daha önce de bu tarz bir hastalıkla karşı karşıya kalmış ve yenmiş olan usta oyuncu bu kez kanser yenik düştü ve tüm sanat camiasını üzüntüye boğdu. Usta oyuncunun hayatını kaybetmesi sosyal medyada da geniş yankı bulmuş ve Levent Kırca’nın sevenleri ünlü ismi bu platformlar üzerinden uğurlamıştı. Bunun yanında birçok ünlü isimde Levent Kırca ile olan anılarını Instagram hesaplarından paylaşarak usta oyuncuya veda etti.

Aslı Çetiner Instagram
Aslı Çetiner Levent Kırca

Usta oyuncuya bu şekilde veda eden isimler arasında en dikkat çekeni ise son eşi Aslı Çetiner oldu. Usta oyuncunun son 6 yılını geçirdiği Aslı Çetiner eşini kaybetmenin verdiği üzüntüyü Instagram paylaşımı ile anlattı. Levent Kırca ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan ünlü isim paylaşımına  “Levent’cim bu güzel yolculuk için teşekkür ederim.” İfadelerini kullandı. Eşini kaybetmenin verdiği üzüntüyü bu şekilde dile getiren Aslı Çetiner’in söz konusu paylaşımı sonrasında birçok takipçisi ve Levent Kırca’nın sevenleri destek mesajları göndermeye başladı.

Bir önceki yazımız olan Facebook’a Alışveriş Özelliği Ekleniyor başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Alışveriş ve Facebook’a Alışveriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Ebru Gündeş İlk Defa Babalar Günü Paylaşımı Yaptı