İlk olarak “O Ses Türkiye” yarışmasının yılbaşı akşamında yayınlanan özel bölümünde ilişkilerine başlayan Aslı Enver ve Murat Boz o tarihten itibaren ünlü isimler arasında en çok konuşulan kişiler olmaya başladı. Çok kısa bir süre geçmesine rağmen sosyal medyada da birbirlerine ne kadar bağlandıklarını gösteren paylaşımlar yapan iki ünlü isim son olarak Instagram paylaşımlarıyla gündeme geldi. Söz konusu Instagram paylaşımlarının ilki ise ünlü oyuncu Aslı Enver’den geldi.

Instagram ünlüler
Aslı Enver Instagram

Murat Boz’un doğum gününü kutlamak isteyen ünlü oyuncu kendi Instagram sayfasından Murat Boz ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak sürpriz bir mesaj yayınladı. Mesajında “Bazen sadece iyi ki dersin… Sen ne değerlisin, Muratçemsin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın” ifadelerine yer veren başarılı oyuncu Aslı Enver takipçilerinden de beğeni topladı. Doğum günü sürprizi için kendisine yapılan paylaşımı gören Murat Boz ise sevgilisine yine sosyal medya hesabı üzerinden karşılık verdi. Ünlü şarkıcı da sosyal medya hesabından sevgilisi Aslı Enver için “En güzel hediyemsin… Sensin” mesajını paylaştı. İkili arasında geçen bu mesaj trafiği ise iki ünlü ismin sosyal medya takipçilerinden de büyük oranda beğeni kazandı.

Bir önceki yazımız olan Seda Akgül Nikah Masasında Çekilmiş Fotoğrafı Instagram Hesabından Paylaştı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram Ünlüler ve Seda Akgül hakkında bilgiler verilmektedir.