Bu sezona damga vuran futbolcuların başında Arda Turan geliyor. Sezonun en pahalı transferlerinden biri olarak Barcelona’da top koşturan başarılı futbolcu, futbol yaşamı kadar özel hayatıyla da gündeme gelmeye başladı. Hali hazırda Aslıhan Doğan ile birliktelik yaşadığı bilinen başarılı futbolcunun ilişkisi hakkında ise bazı ilginç iddialar ortaya atılmaya başlandı. Söz konusu iddialara göre İspanya’da kalmasına rağmen tatil için İstanbul’a dönen Aslıhan Doğan’ın ünlü isimle aralarının bozuk olduğu ortaya atılmıştı.

Instagram ünlüler
Aslıhan Doğan Instagram

Kısa süre içerisinde Aslıhan Doğan’ın İspanya’ya geri dönememesi üzerine ise ikili arasındaki iddialar artmaya başlamıştı. Tüm bu iddialardan rahatsız olmuş olacak ki Aslıhan Doğan söz konusu iddialara Instagram hesabından yanıt verdi. Ünlü isim Instagram hesabı üzerinden Arda Turan ile beraber çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Paylaşımına ayrıca kalp işareti koyarak hakkında çıkan iddiaları yalanlayan ünlü isim söz konusu paylaşımıyla da beğeni topladı. Konu hakkında ise Arda Turan tarafından her hangi bir açıklama gelmedi. Ortaya atılan iddialardan sonra ünlü futbolcunun sevgilisi gibi her hangi bir açıklama yapacak mı bilinmez ama şuan için bu konuda Arda Turan’ın nasıl bir karşılık vereceği merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Instagram’a Yeni Güvenlik Modeli başlıklı makalemizde instagram, Instagram güvenlik ve Instagram yenilik hakkında bilgiler verilmektedir.