Ortaya koyduğu başarılı futboluyla kısa süre içerisinde dünyanın en iyi takımlarından biri olan Barcelona’ya transfer olan Arda Turan son günlerde ne takımı ne de futboluyla değil özel hayatıyla gündeme gelmeye başladı. Zira başarılı futbolcunun sevgilisi Aslıhan Doğan ile bir süredir tartışmalar yaşadığı ileri sürülmüş ve Arda Turan’ın bu iddialara karşı bir açıklama yapmaması da kafaları epey bir karıştırmıştı. Tüm bu iddiaların ardından Arda Turan’ın Instagram sayfası üzerinden sevgilisiyle beraber çekilmiş olan fotoğrafları kaldırması iddiaları epey bir güçlendirmişti.

Instagram ünlüler
Aslıhan Doğan Instagram

Fakat Arda Turan’ın sevgilisiyle ayrılmadığı sadece Aslıhan Doğan’ın ailesi ile ilgili yaptığı özel paylaşımlara kızdığı ortaya çıktı. Bu konuda özel hayatıyla bir kez daha gündeme gelmek istemediğini belirten Arda Turan’ın Aslıhan Doğan’a da bu yönde uyarı yapıldığı ileri sürülmüştü. İddialar gerçek mi bilinmez ama Aslıhan Doğan bugün itibariyle Instagram hesabını kapattı. 100 binin üzerinde takipçisi bulunan ünlü ismin Instagram hesabını kapatması ise takipçilerinden tepki çekti. Konu hakkında ise ne Arda Turan ne de Instagram hesabını kapatan Aslıhan Doğan bir açıklama yapmadı. Hesabını tamamen kapatan ünlü isim yeniden Instagram’a döner mi bilinmez ama daha uzun süre bu kadar sosyal medyada konuşulacak gibi.

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen’in Paylaşımı Instagram’ı Karıştırdı başlıklı makalemizde Gülben Ergen, Gülben Ergen Instagram ve Instagram gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Arda Turan’a En Anlamlı Hediye