“Eyvah Eyvah” serileri ve birçok komedi dizisiyle kısa sürede ciddi bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran ünlü oyuncu Ata Demirer yaz tatiline erken başladı. Tatil yapmak için her sene olduğu gibi bu senede İstanbul’dan uzaklaşan ve Bozcaada’ya tatile giden ünlü oyuncu buradan paylaştığı sosyal medya videolarıyla da hayranlarından beğeni toplamaya başlamıştı. Fakat ünlü oyuncunun Instagram üzerinden son yaptığı paylaşım takipçilerini epey bir korkuttu. Zira ünlü isim son paylaşımında başına gelen motor kazası hakkında bilgi verdi.

Ata Demirer Instagram
Ata Demirer

Daha önce de motoru ile birçok kez görüntü vermiş olan ünlü oyuncu motora bindiği sırada motorun devrildiğini ve ayağının motorun altında kalması sonucunda yaralandığını açıkladı. Arkadaşları tarafından hemen hastaneye kaldırılan ünlü oyuncunun ayak bileğinde doku zedelenmesi olduğu tespit edildi. Korkulacak bir şey olmadığı haberini de yine Instagram hesabından veren ünlü komedyen yaşadığı kazayı anlatmak için kısa bir video çekti. Videosunda kazaya ilişkin detayları veren ünlü oyuncu ayağının son durumunu da göstererek sağlık durumunun gayet iyi olduğunu takipçileriyle paylaştı. Kısa süre içerisinde büyük orada beğeni toplayan paylaşıma ise Ata Demirer’in takipçileri geçmiş olsun mesajları göndermeyi ihmal etmedi. Ünlü oyuncunun ayağının ise bir süre daha sargılı kalacağı belirtildi.

Bir önceki yazımız olan Facebook Videolu Reklamlarda Hedef Kitle Modeline Geçti başlıklı makalemizde Facebook Videolu Reklam dönemi, Facebook Videolu Reklamlar ve Instagram hedef kitle uygulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’ın Kullanıcı Sayısı Artık 800 Milyon