Sol olarak Eyvah Eyvah serisi ile adından söz ettirmeyi başaran ünlü komedyen Ata Demirer, çektiği filmlerine bir süre de ara vermişti. Ünlü isim bu arayı fırsata çevirdi ve uzun bir tatile çıktı. Tatilden çektiği fotoğraflar ve videoları da Instagram hesabından paylaşan ünlü isim aslında yaptığı tatil paylaşımlarıyla da sosyal medyada yeni bir gündem oluşturdu. Zira ünlü isim söz konusu paylaşımlarında gerek yaptığı espriler gerekse de yaptığı taklitler ile takipçilerini güldürmeyi başarıyor.

Instagram ünlüler
Ata Demirer Instagram

Bu bağlamda ünlü isimden son gelen paylaşımda yine ünlü bir ismin taklit paylaşımı oldu. Ata Demirer’in bu sefer hedefinde olan isim ise şu sıralar EURO 2016 içim ter döken Fatih Terim oldu. Fatih Terim’in maç öncesi yaptığı yorumlardan etkilenen ünlü isim söz konusu paylaşımda da yine bu yorumları taklit etti. Fatih Terim’i taklit ederken çekilmiş olan bir videosunu Instagram hesabından paylaşan ünlü isim söz konusu paylaşımla ise sosyal medyayı salladı. Takipçilerini kahkahaya boğan Ata Demirer taklit için her hangi bir açıklama yapmazken başarılı komedyenin bu paylaşım türü yavaş yavaş akım haline gelmeye başladı. Bu nedenle artık Ata Demirer’in bir sonraki paylaşımı da şimdiden merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Nestlé Pure Life Instagram Yarışmasıyla Gündemde başlıklı makalemizde Nestlé Pure Life, Nestlé Pure Life Instagram ve Nestlé Pure Life Instagram etkinliği hakkında bilgiler verilmektedir.