Özellikle “Eyvah Eyvah” serisi ve bunun yanında tek kişilik gösterileriyle gündeme gelen ünlü komedyen Ata Demirer, sosyal medyayı da en aktif kullanan ünlülerden bir tanesi. Özellikle Instagram paylaşımlarıyla hem güldüren hem de beğeni toplayan ünlü isim son paylaşımında da sosyal medyayı sallayacak bir resim kullandı. Söz konusu paylaşımda yer alan resim ise Ata Demirer ve kardeşinin sünnet fotoğrafı oldu.

Instagram ünlüler
Ata Demirer Instagram

Çocukluğuna ait en önemli fotoğraflardan biri olarak adlandırdığı sünnet fotoğrafını paylaşan ünlü komedyen takipçilerinden de büyük beğeni kazandı. Bununla beraber ünlü ismin sünnet fotoğrafından bile asasını klarnet gibi tutması takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Bununla beraber söz konusu paylaşıma “Bunu yayınladığım için kardeşim beni öldürebilir.” İfadelerini de ekleyen ünlü isim kardeşinin fotoğraftan haberi olmadığını da göstermiş oldu. Paylaşıma gelen yeni film var mı sorularına ise Ata Demirer her hangi bir cevap vermedi. Zira ünlü ismin “Eyvah Eyvah” serisine ne zaman devam edeceği ve yeni filmin ne zaman beyaz perde de yerini alacağı merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Esra Erol Bebeğini Kucağına Aldı başlıklı makalemizde Esra Erol, Esra Erol anne oldu ve Esra Erol Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Deniz Akkaya Instagram Paylaşımıyla Ateş Püskürdü