Yaşadığı saldırı sonucunda gördüğü tedaviye rağmen bir türlü tam olarak iyileşemeyen İbrahim Tatlıses birkaç ay önce tedavisi için Amerika’ya uçmuştu. Burada en iyi hastanelerden birinde tedavi edilen İbrahim Tatlıses çok tehlikeli bir ameliyat da geçirdi. Ünlü isim bu ameliyatın ardından ise bir süre uyandırılamadı. Bununla birlikte ünlü ismin uyandırılamamasının ardından birçok iddia ortaya atılmaya başlanmıştı. Ortaya atılan bu iddialar sonucunda ise İbrahim Tatlıses’in oğulları ve yakınları büyük tepki göstermişti.

Instagram ünlüler
Ayşegül Yıldız Instagram

Bunun üzerine başta sosyal medya olmak üzere birçok platformda açıklamalar yapan yakınları İbrahim Tatlıses’in gayet başarılı bir operasyon geçirdiğini ve şuan iyi olduğunu dile getirmişlerdi. Yapılan bu açıklamalardan sonra ise gerek İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’ya gerekse da eski eşi ve bebeğinin annesi Ayşegül Yıldız’a birçok mesaj gönderildi. Bu mesajların alan ünlü ismin eski eşi ise yine Instagram üzerinden durum hakkında bir açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada “Merak eden, arayan soran herkese yürekten teşekkürler… Her şey çok yolunda dualarınızla daha da iyi olacak inşallah.” İfadelerini kullanan isim İbrahim Tatlıses’in iyi olduğunu bir kez daha vurgulamış oldu. Geçmiş olsun mesajları gönderilirken bununla birlikte İbrahim Tatlıses’in ne zaman kendisini göstereceği de merak edilmeye başlandı.

Bir önceki yazımız olan Acun’dan Survıvor All – Star Paylaşımı başlıklı makalemizde Acun Ilıcalı, Acun Ilıcalı Instagram ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.