Uzunca bir süre önce Malkoç Sualp ile dünya evine giren ünlü isim Bade İşçil, evliliğinden kısa bir süre sonrada bebek müjdesi ile gündeme gelmişti. Evliliğinden kısa süre sonra bebek müjdesi alan ünlü isim bu haberin ardından da ekranlardan iyiden iyiye kopmaya başlamıştı. Hatta ünlü oyuncunun mesleği bıraktığı yönünde haberlerde medyaya yansımaya başlamıştı. Tüm bu haberlerin ardından Bade İşçil’in yeni bir reklam projesi ile ekranlara uzunca bir aradan sonra geri dönmesi ise eşi ile aralarını açmıştı. Ünlü ismin son zamanlarda ise eşi ile anlaşmadığı yönünde haberler çıkmış ve hatta ikilinin şiddetli tartışmalar yaşadığı iddia edilmişti. Tüm bu şiddetli tartışmalarla beraber ayrılma kararı alan ikili magazin gündeminde de uzunca bir süre yer almıştı.

Instagram ünlüler
Bade İşçil Instagram

Yakın geçtiğimiz haftalarda net bir şekilde ayrılmaları beklenen iki ünlü isim yaptıkları Instagram paylaşımlarıyla yeniden bir araya geldiklerini duyurmuştu. Tam ikilinin arası düzeldi derken bu kez Bade İşçil, eşinin kardeşi ile davalık oldu. Kavgalı oldukları dönemde eşinin kardeşinin Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarda evinin açık adresini verdiğini belirten Bade İşçil bu nedenle eşinin kardeşine dava açtı. Davanın duruşmasına katılan Tarkan Süalp ise hakkında ortaya atılan iddialar kesin bir dille yalanladı. Yaşanan bu olay ikilinin arasını bir kez daha açar mı bilinmez ama Bade İşçil’in bu olayı yine uzun süre gündemde kalacak gibi.

 

Bir önceki yazımız olan Felipe Melo’dan Sarı Kırmızılı Takıma Destek Paylaşımı başlıklı makalemizde Felipe Melo, Felipe Melo Instagram ve Galatasaray hakkında bilgiler verilmektedir.