Rate this post

29 Ekim Cumhuriyet bayramımız tüm coşkusu ile kutlanmaya başladı. Cumhuriyet bayramını bu sene geçen senelere oranla sosyal medyada da oldukça ses getirmeyi başardı. Birçok kullanıcı bu konuda etiket açarken ilgi de oldukça büyük. Bununla beraber şaşırtıcı kutlama mesajları da yayınlanmaya başlandı. Özellikle dünyaca ünlü Katalan spor kulübü Barcelona’nın Instagram üzerinden yayınladığı kutlama mesajı çok konuşuldu.

Barcelona'dan kutlama mesajı
Barcelona’dan anlamlı mesaj

Ünlü futbolcuları ile birlikte “Türkiye Cumhuriyeti 91 yaşında! Yürekten kutluyoruz…” şeklinde bir paylaşım yapan dünyaca ünlü futbol kulübü Türk kullanıcılardan da büyük beğeni aldı. Kulüp yetkileri ise kutlama ile ilgili birde mesaj yayınladılar. “FC Barcelona olarak, bir asra yaklaşan tarihe sahip bu köklü bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yürekten kutluyor; 91.yılında, Türkiye Cumhuriyeti’ne nice yaşlar diliyoruz. Türkiye’den bizlere, sevgi ve desteklerini daima hissettiren tüm dostlarımıza, saygı ve sevgilerimizle.” Şeklinde açıklamalara yer veren yetkililer oldukça büyük beğeni topladı. Daha öncede Türk Hava Yolları ile sponsorluk anlaşması yapan kulüp yine Türklere olan saygısını dile getirmiş oldu.

Bir önceki yazımız olan Roza Şake Hovhannisyan Instagram Hesabı İle Büyülüyor başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram ünlü isimler ve Roza Şake Hovhannisyan hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Rich Kids Of Instagram Akımı Çin'e De Yayıldı