Rate this post

Türk futbolunun yetenekli isimlerinden biri olarak gösterilen Batuhan Karadeniz son zamanlarda davranışları nedeniyle büyük bir düşüş yaşıyor. Beşiktaş’a gelme ve forma bulma şansı elde eden Batuhan disiplinsiz hareketleri nedeniyle buradan gönderilmiş ve gündem oluşturmuştu. Bu şekilde hareketlerine alışılan Batuhan’ın son yaptığı paylaşımda yine başarılı futbolcunun tepki çekmesine neden oldu. Söz konusu paylaşımın amacı ne bilinmiyor ama Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan saldırıdan sonra yapılması oldukça kafaları karıştırıyor. Bahsi geçen paylaşımda Batuhan Karadeniz Fenerbahçe’ye saldırı düzenlendiği tüfeğe benzer bir tüfek ile poz veriyor.

Instagram futbolcular
Batuhan Karadeniz Instagram

Paylaşımı Instgaram üzerinden yapar yapmaz başarılı futbolcuya tepki de gelmeye başladı. Tepkilerin nedeni ise iki gün önce Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan saldırı oldu. Zira aynı tarz bir tüfekle takım otobüsüne ateş açılmış ve sürücü yaralanmıştı. Bu saldırıya yönelik bir imada bulunduğu düşünülen yıldız isme başta taraftarlar olmak üzere birçok tepki geldi. Konu hakkında kendi kulübü inceleme başlatırken Batuhan Karadeniz yapılan eleştirilere ve tepki mesajlarına cevap vermedi. Başarılı futbolcunun neden böyle bir paylaşım yaptığı ya da bu paylaşımın rastlantı olup olmadığı da merak konusu. Zira birçok kullanıcıya göre paylaşımın zamanlaması oldukça manidar. Konu hakkında açıklama yapılacak mı bilinmez ama Batuhan’ın yine başının ağrıyacağı kesin gibi.

Bir önceki yazımız olan İstanbul İçin Instagram Fotoğraf Yarışması Başladı başlıklı makalemizde Instagram etkinlikleri, Instagram yarışması ve One İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Motta Maç İçin Özür Mesajı Yayınladı