Son dönemin en gözde oyuncularından biri hiç şüphesiz Bergüzar Korel. Gerek oynadığı dizilerde ki başarısı gerekse de güzelliği ile dikkat çeken isim en beğeni toplayan isimlerinden biri olmayı da her zaman için başarıyor. Bununla beraber Bergüzar Korel’in en sevilen yönlerinden biri de anneliği. Bu konuda sürekli Instagram paylaşımı da yapan Bergüzar Korel hatta oğlunu servise yetiştirmeye çalıştığı pijamaları fotoğrafları ile de büyük beğeni toplamıştı. Bu yönde yaptıkları paylaşımlarla sürekli olarak Instagram üzerinden beğeni toplayan isim fenomen haline gelmeyi de başarmıştı.

Bergüzar Korel Instagram
Bergüzar Korel

Tüm bunlarla iyi bir anne olduğunu ortaya koyan güzel oyuncunun son paylaşımı da yine oğlu Ali ile ilgili oldu. Oğlunun doğum gününü kutlamak için bir Instagram mesaj yayınlayan ünlü isim oldukça güzel ifadelerin yer aldığı bir mesaj eklemeyi de unutmadı. Bergüzar Korel’in yayınladığı bu mesaj ise oğlu ile çekilmiş olduğu bir fotoğraf ile Instagram’dan yayınlandı. Söz konusu mesajda “Beş sene önce bugün kahkahalarla, müziklerle doğurdum seni oğlum. Hiç ağlamadan baktın gözlerime. O andan sonra da nefesin nefesim oldu. İyi ki doğurmuşum seni.” İfadelerinin yer aldığı mesaj ünlü ismin takipçilerinde de büyük beğeni topladı. Böylece annelik yönünü bir kez daha ortaya çıkarmış olan Bergüzar Korel büyük beğeni toplamayı da başarmış oldu. Her zaman için doğal paylaşımları ile dikkat çeken Bergüzar Korel’in yine bu tarz içten bir paylaşım yapması da gözden kaçmadı.

Bir önceki yazımız olan Tuba Büyüküstün’e Hayranlarından Büyük Sürpriz başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Tuba Büyüküstün ve Tuba Büyüküstün Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.