Bir dönemin en ünlü oyuncularından olan Berna Laçin uzun süredir ekranlardan ayrı kalmış ve her hangi bir dizi projesinde yer almamıştı. Dizi sürelerinden şikâyet ettiği için böyle bir karar aldığını söyleyen ünlü oyuncu bu süreç içerisinde hayranlarıyla sosyal medya aracılığıyla iletişim kurmaya başlamıştı. Özellikle Instagram’ı oldukça aktif kullanan ünlü isim son dönemde ise eleştirilerin odağına oturdu. Zira ünlü oyuncunun eleştirilerin hedefi olmasının nedeni ise terör olaylarına verdiği tepkiler oldu. Tepkisinin ve kullandığı ifadelerin yetersiz olduğunu düşünen birçok takipçisi Berna Laçin’i bu yönde eleştirirken Berna Laçin de gelen bu eleştirilere yine sosyal medya hesabından cevap verdi.

Instagram ünlüler
Berna Laçin Instagram

Instagram paylaşımıyla tepkilere neden olan ünlü isim söz konusu paylaşımında; “ “Çocuklar ölmesin, şehit vermeyelim artık, siyasiler çözüm bulsun, gerilla taktiği ( terör örgütleri çoğunlukla bu taktikle saldırır) karşısında ordu hep şehit veriyor, bu acı son bulsun” temennimi, Pkk’nin terör örgütü olduğunu reddediyormuşum gibi çarpıtanları Allah islah etsin. Beni bilen bilir, hayat da insanın başkalarına dilediğini misliyle geri verir. Ben; herkes için barış içinde ve huzurlu bir Türkiye dilerim” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımların ardından da ünlü oyuncuya tepkiler dinmek bilmedi. Özellikle kullandığı bazı ifadeler Berna Laçin’in eleştiri hedefi haline gelmesine neden oldu.

Bir önceki yazımız olan Instagram Android Beta Çalışması başlıklı makalemizde Android Beta, Instagram Android Beta ve Instagram Android Beta uygulama hakkında bilgiler verilmektedir.