Gün geçmiyor ki Instagram paylaşımlarında yeni bir ilginçliğe daha rastlamayalım. Bu durumun en büyük nedeni ise ınstagram’ın kullanıcı sayısının oldukça fazla olması. Yani birçok kullanıcı bu alanda günde 70 milyona yakın paylaşımda bulunuyor ve bunlar içerisinde insanı şok eden paylaşımlar ile de karşılaşabiliyorsunuz. Ülkemiz Instagram kullanımı içinde bu durum aynen geçerli olarak gösterilebilir. Ünlü isim Berrak Tüzünataç tarafından yapılan son paylaşımda bu yönde gerçekten inşaları şok edecek cinsten. Söz konusu paylaşımda Berrak Tüzünataç’ında oldukça şaşırdığı net bir şekilde belli oluyor zaten.

Instagram ünlüler
Berrak Tüzünataç ınstagram

Paylaşımın detaylarına gelirsek uzun süredir ailesi hakkında araştırma yaptığı öğrenilen ünlü isim Berrak Tüzünataç gittiği bir sahafta dedesine ait belgeler buldu. Büyük dedesine ait belgeler bulan güzel oyuncu dedesinin eski Yalova belediye başkanı olduğunu da öğrenmiş oldu. Dedesinin bu kadar önemli bir isim olduğunu öğrenen Berrak Tüzünataç hemen telefonuna sarıldı ve dedesinin resminin bulunduğu belgeleri Instagram hesabına ekledi. Paylaşımına da durumu açıklayan ifadeler ekleyen güzel oyuncu “The büyük dede, nerede karşıma çıkacağı belli olmaz. Arkadaşımın sahafta bulduğu kitaptan selam gönderdi bana bu sefer de” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin yaptığı paylaşıma ise ilgi oldukça büyük. Kısa sürede paylaşım binlerce beğeni almayı başardı.

Bir önceki yazımız olan Başkanın Kızları Nefesleri Kesti başlıklı makalemizde Başkanın kızlarından sahada selfie, Racing Club ve Racing Club başkanının kızları hakkında bilgiler verilmektedir.