Sezona hızlı bir giriş yapan Beşiktaş her ne kadar zaman zaman geriye düşse de baştan beri şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak gösterilmiş ve siyah beyazlı takım bitime 1 hafta kala da ligde şampiyonluğunu ilan etmişti. Beşiktaş’ın şampiyonluğunun hemen ardından ise transfer haberleri gündeme gelmeye başladı. Uzun bir aradan sonra şampiyonlar ligine katılacak olan ve bu nedenle kadrosunu da güçlendirmek isteyen Beşiktaş şimdiden ise çalışmalara başladı. Yıldız forvet Mario Gomez ile ilgili nasıl bir gelişme yaşanacak henüz belli değilken ilk transfer haberi genç yetenek Donis Avdijaj’dan geldi.

Instagram ünlüler
Donis Avdijaj Instagram

Henüz 19 yaşında olmasına karşın geleceğin en büyük yeteneklerinden biri olarak gösterilen Donis Avdijaj, geçtiğimiz günlerde transfer görüşmeleri içinde ülkemize getirilmişti. Beşiktaş’ın Osmanlıspor maşını izleyen genç yeteneğin maçtan sonra ülkesine dönmediği de Instagram paylaşımı ile ortaya çıktı. Zira genç yetenek Instagram hesabı üzerinden Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’nın paylaşımını yaptı. 19 yaşındaki genç futbolcunun bu paylaşımı Beşiktaşlı taraftarları da heyecanlandırmaya yetti. Transfer konusunda ise henüz resmi bir açıklamanın yapılmadığı belirtildi. Konuya ilişkin ise Beşiktaşlı yetkililerden de henüz bir açıklama yapılmazken transfer görüşmelerinin de devam edeceği belirtildi.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe’nin Başarılı Futbolcusu Volkan Demirel Instagram Paylaşımı İle Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Volkan Demirel, Volkan Demirel Instagram ve Volkan Demirel soma hakkında bilgiler verilmektedir.