Instagram’da her geçen gün yeni bir akım ortaya çıkıyor. Özellikle son dönemde kullanıcı sayısının artması ile bu akımlar çok daha büyük kitlelere ulaşır hale geldi. Bu akımlara ünlü isimlerde katılınca bir anda gündem oluşturan paylaşımlar yapılabiliyor. Bildiğiniz gibi bu aşamada en son Instagram üzerinden ALS hastaları için meydan okuma akımı başlamıştı. Kısa süre içerisinde tüm dünyaya yayılmayı başaran akım için ülkemizde de birçok ünlü kamera karşısına geçmişti. Şimdi ise Instagram üzerinden yeni bir akım daha yayılmaya başladı. Parmaklara yapılan dövmelerin yapıldığı paylaşımlar ile oluşan bu yeni akım ülkemize de gelmeye başladı.  

Betül Demir Sosyal medya
Betül Demir Instagram

 

Bu akımın ülkemizde ilk ünlü temsilcilerinden biride uzun süredir ekranlardan ayrı olan ünlü sanatçı Betül Demir’den geldi. Parmaklarına anlamlı bir mesaj ile dövme yaptıran Betül Demir bu dövmeleri Instagram hesabından paylaştı. Yapılan paylaşım büyük bir ilgi görürken aynı zamanda oldukça da beğenildi. Yapılan tüm bu beğenilere karşılık olarak teşekkür mesajı yayınlayan Betül Demir ise oldukça memnun olduğunu belirtti. Dövmenin anlamının ne olduğunu soranlara ise bir mesaj yayınlayan Betül Demir, “Sadece inancımın önünde eğilirim” anlamına geldiğini açıklayan bir mesaj yayınladı.

Bir önceki yazımız olan Melo’dan İnce Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Cumhuriyet Bayramı kutlamaları, Melo ve Melo Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Maçın Adamı Sosyal Medyayı Salladı