Rate this post

Dünya üzerinde Instagram kullanımı her geçen gün biraz daha artmaya başladı. Instagram kullanımını artıran en önemli faktör ise özellikle milyonlarca hayranı bulunan ünlülerin hayatları ve kendileri hakkında bu alanlarda paylaşımlar yapması. Bu ünlülerin hayatlarını merak eden ve sadece bunun için sosyal medya hesabı kullanan kullanıcılar bile mevcut. Bu şekilde hayranları tarafından takip edilen ünlüler arasında dünyaca ünlü yıldız Beyonce de bulunuyor.

Beyonce Instagram
Beyonce’den şaşırtan paylaşım

Özellikle son dönemde aktif bir şekilde Instagram kullanımına başlayan dünyaca ünlü yıldız Beyonce yaptığı paylaşımlarla da oldukça dikkat çekmeyi başarıyor. Son yaptığı paylaşımda büyük bir şaşkınlık yaratmayı başardı. İnşirah süresinden belli ayetleri alarak Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü isim büyük ses getirmeyi başardı. Paylaşımdan sonra özellikle Müslüman kullanıcılar tarafından Kur-an-ı böyle ir platformda kullandığı için ünlü yıldıza eleştiri dolu mesajlar gönderdi. Gelen tüm bu mesajlara rağmen hiçbir şekilde geri adım atmayan Beyonce ise her hangi bir açıklama yapmadı. Paylaşımı yapılan ayetler ise; “Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır” ve “Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır” şeklinde ifadeler bulunuyor. Şuan için ünlü sanatçı tarafından eleştirilere cevap gelmezken bu konu daha uzun süre Instagram üzerinden tartışılmaya devam edecek gibi.

Bir önceki yazımız olan Instagram Tecavüzcüsü Yargılandı başlıklı makalemizde instagram kullanımı, Instagram tecavüz davası ve Lloyd Seldon hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’a Özgü Yeni Topluluk