Rate this post

Geçtiğimiz günlerde magazin dünyası yeni bir aşk ile çalkalanmıştı. Özellikle son dönemde yayınlanan dizileri ile popülerlikleri üst seviye de olan iki ünlü isim arasında yaşanmaya başlayan aşk ise daha ilk günden itibaren büyük tartışmalara neden olmuştu. Fahriye Evcen ve diziden rol arkadaşı olan Burak Özçivit arasında yaşanan bu aşk en çok sosyal medya üzerinden tartışılmıştı.

Instagram ünlü isimler
Burak Özçivit Instagram hesabı

Bu tartışmanın en büyük nedeni ise Burak Özçivitîn Instagram hesabı. Eski sevgilisi Ceylan Çapa’ya ait fotoğrafların bulunduğu Instagram hesabı ikilinin arasının açılmasına da neden oldu. Özelikle resimleri gören Fahriye Evcen edinilen bilgiye göre hemen resimlerin kaldırılmasını istedi. Fakat bunun kendi özel alanı olduğunu söyleyen Burak Özçivit Instagram hesabından eski kız arkadaşı ile olan resimleri kaldırmadı. Instagram takipçileri ve hayranlarından da büyük tepki alan ünlü isim tüm bunlara rağmen hala resimleri hesabından kaldırmış değil. Durumun ikilinin arasını daha fazla açıp açmayacağı ise şimdiden merak konusu olmayı başardı. Birçok kullanıcı şimdiden bu sorununun cevabını beklemeye başladı.

Bir önceki yazımız olan Pelin Öztekin’den Şaşırtan Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Instagarm ünlü fotoğrafları, Instagram paylaşımları ve Pelin Öztekin hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Turabi Araba Sevincini Instagram’dan Paylaştı