Spor programlarının son dönemde en çok ses getiren sunucularının başında Burcu Esmersoy geliyor. Güzelliğiyle kısa sürede bütün dikkatleri üzerinde toplamayı başaran ünlü sunucu elde ettiği başarı sayesinde ise sadece bir spor spikeri olmaktan çıktı. Artık Show programı bile sunmaya başlayan ünlü isim ekranların aranan yüzlerinden biri. Zira ünlü ismin bu başarısı sosyal medya hesaplarına da yansıdı. Sosyal medyada da fenomen haline gelen Burcu Esmersoy, özellikle Instagram hesabında neredeyse 3 milyon takipçiye sahip. Tüm bunlarla beraber paylaşımlarıyla da büyük beğeni toplayan ünlü isim son paylaşımıyla da hem beğeni topladı hem de sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Instagram ünlüler
Burcu Esmersoy Instagram

Ünlü ismin söz konusu son paylaşımı ise aslında bir taklit paylaşımı olarak da değerlendirilebilir. Zira daha önce Victoria Beckham tarafından yapılan akrobatik hareketin yer aldığı paylaşım sosyal medyada gündem oluşturmuş ve ünlü moda ikonu büyük oranda beğeni toplamıştı. Burcu Esmersoy’dan da benzer bir paylaşım geldi. Elin Oğlu adlı programın kamera arkasında benzer bir hareket yapan ve ayağını neredeyse başına kadar kaldırarak poz veren ünlü sunucu sosyal medyada gündem olmayı da başardı. Kısa süre içerisinde ünlü sunucuya binlerce beğeni gönderildi. Bununla beraber birkaç ünlü isimin de denemeye başladığı hareketin yeni bir akıma dönüşüp dönüşmeyeceği de merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Fernandao Mesajı Instagram Hesabından Verdi başlıklı makalemizde Fernandao, FernandaoInstagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.