İlk olarak sunduğu spor haberleriyle ve spor programlarıyla adından söz ettiren başarılı sunucu Burcu Esmersoy kısa süre içerisinde hem güzelliği hem de yeteneğiyle ekranların aranan yüzlerinden biri haline gelmişti. Yakaladığı ünle beraber hızla yükselmeye başlayan ünlü isim son zamanların ise en ünlü sunucularından biri olarak biliniyor. Tüm bunlarla beraber sosyal medya hesapları da aynı oranda yükselmeye başlayan Burcu Esmersoy, geçtiğimiz günlerde ise Instagram hesabından yaptığı paylaşımla yeni bir proje için destek istedi.

Instagram ünlüler
Burcu Esmersoy Instagram

Türkiye Omurilik felçlileri derneğine destek olmak eski elbiselerini ve hatta gelinliğini satışa çıkaran ünlü sunucu haberi ise Instagram hesabından verdi. Ayrıca konu hakkında “Kullanmadığım giymediğim kıyafetleri veriyorum. Maddi yardımı yeri geldiği zaman zaten yapıyorum. Evimizde artık kullanmadığımız, vermek istediğimiz şeylerin bir işe yaraması gerektiğini düşünüyorum, yıllardır da böyle. Keşke bir şey olsa da bağışlasam diye düşünüyordum. Tam böyle düşünürken geldiler, çalışmalarını anlattılar. Ürünleri, kıyafetleri verir misiniz deyince seve seve kabul ettim. Yüklüce bir miktarda yardımda bulunabileceğim. Çok fazla kıyafetim var. Kazandığımı kıyafete yatırıyorum gibi bir şey. Sonra böyle işe yarıyor işte.” Açıklamalarını yapan Burcu Esmersoy satışın tüm gelirinin ise derneğe verileceğini duyurdu. Yapılan paylaşımlar ve konu hakkında yapılan reklamlar ise kısa süre içerisinde etkinliğini de göstermeye başladı. Zira kampanyaya ilgi oldukça büyük.

Bir önceki yazımız olan Ellinor Hellborg Instagram’ın Yeni Fenomeni Oldu başlıklı makalemizde Adele, Adele Instagram ve Ellinor Hellborg hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Hadise’nin Kardeşi Son Paylaşımı İle Şaşırttı