Kısa süre önce yurt dışında sade bir düğün ile evlenen başarılı oyuncu Burcu Kara, düğünün ve tatilin ardından Türkiye’ye döndü. Yakın zaman önce düğünden sonra doğum gününü de kutlayan ünlü isim ayrıca Türkiye’ye döner dönmez Omurilik Felçlileri Derneğini de ziyaret etti. Burada kendisine bir doğum günü sürprizi yapılan ünlü isim pastada yer alan mumları üflerken çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Buraya kadar hemen her şey normal giderken söz konusu paylaşıma yapılan yorum Burcu Kara’yı çıldırttı. Zira bir genç takipçisi Burcu Kara’ya “Takriben ne zaman eşinden ayrılacaksın? Söyle de bilelim. Saklama bunu… 3 ay? 4 ay?” yorumunu yaptı.

Instagram ünlüler
Burcu Kara Instagram

Bu yorumu gören Burcu Kara ise yoruma karşılık bir yazı yayınladı. Yorum olarak yayınlanan mesajda ise ünlü isim sert ifadeler kullandı. “Hem beni sadece bir ünlüyüm diye takip edip, hem beni tanımayıp, üstelik böyle amacı olan bir paylaşımın altına iyi niyetten, sevgiden, saygıdan, vicdandan nasibini almamış bir mesaj paylaşabiliyorsanız benim sayfamda, herkesin gözü önünde… Benim de bunu takipçilerimle paylaşmamda bir sakınca yoktur herhalde güzel gönüllü insan… Son paylaşımıma bir bakın. Bir de altına yazılan bu yoruma bakın. Asla tahammülüm yok artık bu kadar kötü niyetli yaratılanlara. Konuşmak bu kadar kolay olmamalı başkaları hakkında. Böyleleri nasıl bir ailede doğmuş, nasıl evlilikler görmüş bilmiyorum ama bir kadın olması, hemcinsim olması, bir anne adayı ya da anne olarak bu ülkeye insan yetiştirme olasılığının olmasından bile utanç ve üzüntü duyuyorum. İyilerin ve iyi niyetlilerin elinde olmalı bu dünya. Allah böylelerinin kalbine ve aklına zenginlik versin. Yazık!” ifadelerinin yer aldığı yorum sonrasında ise takipçisinden ünlü isme her hangi bir karşılık gelmedi. Söz konusu yorum için her hangi bir karşılık gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Jelena Karleusa Dünyaca Ünlü Modele Özendi başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram Ünlüler ve Jelena Karleusa hakkında bilgiler verilmektedir.