Son dönemin gözde oyuncularından biri olan Burcu Kara kısa süre önce Fırat Parlak ile dünya evine girmiş ve bir süre oyunculuktan uzak kalmıştı. Şimdilerde yeni projelerle gündeme gelen ünlü oyuncu sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla da beğeni toplamaya başladı. Son günlerde özel hayatıyla da ilgi paylaşımlar yapan Burcu Kara son Instagram paylaşımında da bebek müjdesi verdi. Herkes ilk etapta kendisi için mutlu haberi verdiğini düşünse de Burcu Kara aslında kardeşinin bebek beklediğini duyurdu.

Instagram ünlüler
Burcu Kara Instagram

Karnı burnunda kardeşiyle beraber çekilmiş olan fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Burcu Kara, yeğenini heyecanla beklediğini dile getirdi. Paylaşımına ayrıca “Kutsal bir gün, manevi bir saatte hayatımın en kıymetli bekleyişini paylaşmak istedim sizlerle. Bir küçük hanım geliyor ailemize. İki ayı var aramıza katılmasına. Siz benden bekliyordunuz ama önce teyze olmak kısmetmiş bana. Sağlıkla ,huzurla” ifadelerini de ekleyen ünlü isim büyük oranda takipçilerinden beğeni topladı. Kardeşinin bebek haberinden sonra takipçilerinden ünlü isme bu yönde birçok mesaj gönderildi. Burcu Kara’nın bebek planı olup olmadığı yönünde birçok soru gönderen takipçilerin yorumlarına ise ünlü oyuncu her hangi bir karşılık vermedi. Paylaşımında da bu konuya değinen ünlü oyuncunun mutlu haberi ne zaman vereceği de merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medyada Terör Propagandası Yapanlara Karşı İnceleme Başlatıldı başlıklı makalemizde Sosyal medya, Sosyal Medya güvenlik ve Sosyal Medya inceleme hakkında bilgiler verilmektedir.