Milli takıma gösterilen tepkiler ve tepkileri sonuçları giderek büyümeye başladı. Son olarak EURO 2016 ikinci maçında İspanya’ya farklı yenilen milli takımımız Türk taraftarlardan tepki mesajları almaya başlamıştı. Saha içinde de futbolculara gösterilen tepkiler sonrasında milli futbolcular hakkında ilginç iddialar ortaya atılırken istenmeyen bazı olaylarda yaşanmaya başladı. Özellikle milli takımın teknik direktörü Fatih Terim’in ailesine maç için gelen tepkiler şok etti. Maç sırasında tribünde gelen tepkiler nedeniyle Fatih Terim’in damatlarının kavga ettiği haberlerinin ardından şimdide ünlü teknik adamın kızına yapılan hakaretler gündem geldi.

Instagram ünlüler
Buse Terim

Fatih Terim’in hamile kızı Buse Terim’e yönelik Instagram hesaplarından gelen tepki mesajları giderek çirkinleşmeye başladı. Oldukça ağır ifadeler içeren mesajların devam etmesi üzerine ise Buse Terim yargı yoluna başvurdu. Söz konusu mesajlar için her hangi bir açıklama yapmayan ünlü isim gelen mesajlar sonrasında ise mesajları gönderen kullanıcıları savcılığa şikayet etti. Instagram hesabı üzerinden de konu hakkında hiçbir açıklama yapmayan Buse Terim’in dava süreci nasıl sonuçlanacak şimdide merak konusu oldu. Zira ünlü ismin dava sürecini başlatmasına rağmen hala benzer tepkilerin geldiğini de söylemek mümkün. Bununla beraber Buse Terim’e birçok takipçisi de destek mesajları göndermeyi ihmal etmedi. Dava sürecinin nasıl çözüleceği ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan İbrahim Tatlıses’in Babalar Günü Paylaşımı Beğeni Topladı başlıklı makalemizde Dilan Çıtak, İbrahim Tatlıses ve İbrahim Tatlıses Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.