Futbol dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Fatih Terim’in kızı Buse Terim artık sadece ünlü teknik adam Fatih Terim’in kızı olarak anılmıyor. Son yıllardan en az babası kadar ün kazanan ve modacı kimliğiyle ön plana çıkan ünlü isim artık özellikle magazin basının da sıkça yer buluyor. Sosyal medya hesaplarında da bu şekilde büyük bir takipçi kitlesine ulaşan ünlü modacı, özellikle işi ile alakalı öneriler için Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla da gündem olmayı başarıyor. Tüm bunlarla beraber özel yaşantısına dair mutlu anlarını da Instagram hesabı aracılığıyla takipçileriyle paylaşan ünlü isim son paylaşımında da bu yönde sürprizi yaptı.

Instagram ünlüler
Buse Terim Instagram

Zira ünlü isim son paylaşımında yeni bir misafirin müjdesini verdi. Eşi ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak bebek haberi aldığını duyuran ünlü isim  “Hayat arkadaşıma kocaman bir aşkla bağlanalı 8 sene oldu. O zamanlar en büyük hayalimiz evlenip, her saniyemizi beraber geçirebilmekti. Bu hayalimize kavuşabildiğimiz için her soluk alışımızda şükrettik Allah’a. Günün birinde birbirine kenetlenen yüreklerimizin, başka bir aşka yer açacağını düşlerdik. O aşkla üç ay önce tanıştık. Minicik atan kalbiyle aşkımızı büyüttü, bizi tamamladı. Şu aralar çok garip duygular yaşıyorum, tarif etmekte zorlanıyorum. Bunu benden duymak istediğinizi biliyorum. O yüzden evet söylüyorum: Bizim bir bebeğimiz olacak. Allah’ım izin verirse onu 6 ay sonra kucağımıza alacağız. Onu sabırla, birbirimize duyduğumuz aşkla, sevgiyle, hayallerle bekleyeceğiz. Artık tek dileğimiz onun sağlık ve sıhhatle dünyaya gelmesi.” İfadelerini kullandı. Takipçileri ise bu paylaşımın ardından Buse Terim’e birçok tebrik mesajı gönderdi.

 

Bir önceki yazımız olan Telefon Rehberindeki Kişileri Instagram Hesabına Ekleme başlıklı makalemizde Instagram takipçi ekleme, Instagram Telefon Rehberi ve Instagramm püf noktalar hakkında bilgiler verilmektedir.