En son “Medcezir” dizisiyle beraber yeniden gündeme gelen yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy her ne kadar sosyal medyada çok sık paylaşımlar yapmasa da en çok takip edilen ünlülerden biri olarak biliniyor. Genelde işleriyle ilgili Instagram paylaşımları yapan yakışıklı oyuncu yine beklendiği gibi bir paylaşıma imza attı. Ünlü oyuncu bu kez yaptığı paylaşımda dizilerden sonra karar verdiği yeni filmini duyurdu. Tatil sezonundan yararlanarak gelen film teklifini kabul eden ünlü isim çekimlere başladığını da duyurmuş oldu. Ünlü ismin yaptığı paylaşımda ise yeni filminde baterist olarak rol alacağı ortaya çıkmış oldu.

Instagram ünlüler
Çağatay Ulusoy Instagram

Ali Bilgin tarafından yönetilen film şimdiden binlerce kişinin merakla beklediği bir film haline geldi. Ünlü oyuncunun bu paylaşımına birçok mesaj gönderilirken filmin kadrosuyla ilgili olarak da her hangi bir detay ortaya çıkmadı. Bununla beraber kısa süre içerisinde filmin kadrosuna dair detayların kısa süre içerisinde verilmesi bekleniyor. Yeni filmin ne zaman vizyona gireceği de bilinmezken Çağatay Ulusoy’a bu yönde iletilen soruların da cevapsız kaldığı biliniyor. Ünlü oyuncunun söz konusu filmden sonra yeniden dizilerde televizyon ekranına ne zaman döneceği hakkında da net bir bilgi verilmedi. Zira ünlü isme yeni sezonda birçok dizi teklifinin yapıldığı da belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Instagram Arama Özelliği Aktifleştirdi başlıklı makalemizde Instagram Arama, Instagram Arama Özelliği ve Instagram Arama Özelliği geldi hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Serdar Ortaç’ın Davasında Karar Verildi