Instagram’ın en popüler isimlerinden birisi de oyuncu Çağatay Ulusoy. Sadece Instagram’da değil diğer tüm sosyal medya uygulamalarında binlerce takipçisi olan ünlü oyuncu oynadığı dizilerle de büyük beğeni topluyor. En son dizisinin final yapmasıyla beraber bir süre tatile ayrılan ünlü oyuncu tatil boyunca yaptığı paylaşımlarıyla gündeme gelmişti. Ünlü oyuncunun yaptığı bu paylaşımlar ise binlerce beğeni almıştı. Ünlü oyuncunun son paylaşımı ise sosyal medyayı salladı. Tatil boyunca sakallarını ve saçını uzatan Çağatay Ulusoy son paylaşımında dev bir isme benzetildi.

Instagram ünlüler
Çağatay Ulusoy Instagram

Amerikalı dünya yıldızı oyuncu Johnny Depp’e benzetilen ünlü oyuncu sosyal medyayı salladı. Kendisini biraz saldığı gözlenen isim gelen bu benzetme için herhangi bir yorum yapmadı. Bununla beraber çok kısa bir süre içerisinde ünlü oyuncunun paylaşımını binlerce kişi beğendi. Sadece birkaç saat içerisinde 55 bin kişinin beğendiği fotoğraf için ilginç yorumlarda yapılmadı değil. Çağatay Ulusoy’un bu hali ise yeni sezonda acaba yeni bir projede yer almayacak mı sorularını akla getirdi. Çağatay Ulusoy ise bu konuda gelen soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti. Şimdilik ufukta yeni bir ekran projesi olup olmadığı böylece merak konusu oluşturdu.

Bir önceki yazımız olan Elçin Sangu’nun Annesiyle Çekilmiş Fotoğrafı Instagram’ı Salladı başlıklı makalemizde Elçin Sangu, Elçin Sangu Instagram ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Mustafa Ceceli’nin Hayranı Zehra Betül Vefat Etti