Emre Altuğ ile yaşadığı evlilikten iki çocuk sahibi olan genç anne Çağla Şikel yakın zaman önce kendisi gibi ünü olan eşinden bilinmedik bir nedenle ayrılma kararı almıştı. Evliliklerine son vermelerinin ardından ise Çağla Şikel gizli durumda kullandığı Instagram hesabını açık konuma getirmiş ve çok kısa bir zaman içerisinde ünlü manken – sunucu Instagram fenomenleri arasındaki yerini almıştı. Çağla Şikel’in elde ettiği bu takipçilerle beraber yaptığı ilgi çeken paylaşımlarda ünlü ismin epey bir gündeme gelmesine neden olmuştu.

Instagram ünlüler
Çağla Şikel Instagram

Zira son yaptığı paylaşımda bu durumun en büyük örneklerinden biri oldu. Zira ünlü isim son paylaşımında spora giderken çekilmiş bir fotoğrafını kullanmıştı. İki çocuk annesi olmasına rağmen düzgün fiziğiyle herkesin beğenisini kazanan Çağla Şikel bu pozla beraber de sosyal medyanın gündemine oturmayı başarmıştı. Ünlü isim yaptığı paylaşımdan sonra büyük oranda ilgi görmeye başlayınca Çağla Şikel’e söz konusu paylaşımı için gelen yorumlar hakkında ne düşündüğü de soruldu. Gazeteciler tarafından paylaşıma gelen yorumlar hakkında ki soruya ise Çağla Şikel “Yorumları kıskançlık olarak görmedim, bence güzel şeyler yazılmış” şeklinde cevap verdi. Kısa süre içerisinde 18 bine yakın beğeni alan paylaşımın ise hala beğeni almaya devam ettiğini söylemek mümkün.

Bir önceki yazımız olan Facebook’a Spotify Eklentisi Geldi başlıklı makalemizde Facebook eklentiler, Facebook Spotify ve Spotify hakkında bilgiler verilmektedir.